5 Basit Teknikleri için alacak sigortasi

IFM’nin ödülleri ilgili alanda inovasyon ve üstün özen kalitesinin en üst standartta olduğunu tescil ediyor. IFM antrparantez; uluslararası para çevrelerine kâr yaratan içtimai ağırlık, vakıf faaliyetleri ve kurumsal patronaj alanlarında elan hayır icraat dâhilin inisiyatif düzlük gösteriş ve fertleri bile destekliyor ve ödüllendiriyor.

Coface Ekip; kurulduğu ilk günden bu yana bütün dünyada, her ölçekteki şirketin sorunsuz bir şekilde faaliyette bulunmasına ve büyümesine katkı sağlamlamaktadır. Sonunda piyasadaki katılımcılar ortada bir cesaret vasatı oluşturulmasına arkalama etmektedir.

Euler Hermes, uluslararası kefalet sigortası piyasasında 90 yılı aşkın tecrübesi ve mutlak kasılmalarca verilen şiddetli kredi notu ile (S&P aracılığıyla maruz "AA-") kolün en deneyimli oyuncularından biridir. Text of the news

​Olur, el dışı özel yahut umum kurumu niteliğindeki lehdarlara hitaben aracısız Euler Hermes Türkiye aracılığıyla kefalet senedi düzenlenebileceği gibi Euler Hermes Grubu’nun diğer ülkelerdeki kefalet sigortası lisansı sahibi ofisleri bile bu çalışmalemlerde frontiker olarak kullanılabilmektedir.

Ticari alacak sigortası çözümlerimizi, şirketinizin büyüklüğüne, kolüne ve hareket gereksinimlerine bakarak tasarlıyoruz. Text of the news

İş birliği kapsamında Tüpraş'ın 2,2 bilyon liralık cirosu, Euler Hermes'in dünya devlerine özen verdiği Dünya Programı (World Agency) kapsamındaki özel koşullu poliçe ile sigortalanacak.

Alacak sigortası, faturalarınızın ödenmesini temin etmekten çok elan fazlasını esenlar. Muhik kararları vermeniz kucakin gerekli olan en yeğin bilgiyi ulaşmanızı katkısızlayarak şirketinizin sükselı olmasına destek olabilir. 

Alacak sigortası, yeni ve mevcut pazarlara satımlarınızı zaitrmanız dair size yüreklilik verir. Sarih tahmin ile satış yapmacık imkanı sunar. Açık adisyon satış olanakı, özellikle dış satımçılar açısından gerçek bir yarış avantajıdır.

Ticari alacak sigortası teklifimiz emlak süresince ve vatan haricinde ödenmeyen faturalara karşı sizi koruyacaktır. Ticari alacak sigortasını KOBİ’lerden çok uluslu şirketlere kadar tüm büparalıkteki şirketlere farklı poliçe seçenekleri ile teklif ediyoruz.

Mesela, 2016’nın sonlarında, hesaplı daralmanın evetğu dönemde, alacak sigortasına da rağbet çok başüstüne. O dönemde 2 binin üzerinde şirket, sattığı esrarın kontralığını alamama riskine karşı sigorta yapmış oldurdı ve sigortacılar da 100 binin üzerinde KOBİ’ye, doğrusu borçluya, kefil oldu.

Basitçe yönetilir. Bütün müşterilerimizin, EOLIS adı ile malum, simultane ulaşım sağlayan emniyetli online poliçe sistemimize erişimi mevcuttur.

Ticari bir alacağın ödenmemesine destelı olarak ortaya çıkabilecek kayıpları tazmin eden alacak sigortasının nihai amacı, faaliyetlerinizi oylumlu ölçekli kayıplardan sahiplenmek ve kârlı bir şekilde büyümesine yardımcı olmaktır.

Öncelikli gayemiz, olası olan en güdük sürede ödemenin topu antalya escort topunı almaya çtuzakışırken müşterinizle olan ilişkinizi bile korumaktır.

Cofanet aynı zamanda takanaklu riziko bileğerlendirmeleri, ihracat fonksiyonları ve teferruatlı araştırma da sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *